Billboard-3000

System zarządzania wynajmem billboardów reklamowych (różnego rodzaju powierzchni reklamowych), który może być połączony z firmową stroną www lub może funkcjonować jako oddzielna strona rezerwacyjna. Klienci mogą się sami rejestrować na stronie www, mogą przeglądać i wyszukiwać billboardy od razu widząc wolny termin wynajmu. Mogą dokonywać rezerwacji, którą potwierdza administrator systemu. Każdy billboard jest dokładnie opisany, jest możliwość dołączania zdjęcia billboardu. Na podstawie wpisanej lokalizacji billboardu, tworzy się automatycznie znacznik na mapie. Znacznik ten można dowolnie przesuwać tak, aby wskazywał dokładne położenie tablicy reklamowej.

zobacz więcej

Lecznica-3000

Lecznica-3000 to prosty i intuicyjny program skierowany do małych i średnich lecznic, gabinetów weterynaryjnych, które zobligowane są do prowadzenia dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej. Posiada wiele automatów ułatwiających codzienną pracę. Tworzenie ewidencji leczenia zwierząt jest w nim bardzo proste. Na podstawie ewidencji czy rejestru szczepień można automatycznie utworzyć fakturę dla klienta. Dzięki zastosowaniu mechanizmu APD (Alternatywna Postać Dokumentu) z magazynu schodzą konkretne leki, a na fakturze widnieje tylko jedna pozycja: usługa weterynaryjna. Program tworzony jest przy współpracy wielu lekarzy oraz hurtowni weterynaryjnych, korzysta z niego już ponad 100 lecznic. Możliwość importu elektronicznych faktur jeszcze bardziej ułatwia pracę lekarza. Niektóre hurtownie wysyłają komplet danych o leku (np. firma HOVET Sp. j. wysyła elektronicznie dodatkowe informacje takie jak: przelicznik, karencja, forma produktu), które do minimum skracają czas potrzebny na tworzenie dokumentacji.

zobacz więcej

SAMS-3000

SAMS-3000 to program stworzony z myślą o producentach, którzy pragną na bieżąco monitorować sprzedaż swoich produktów do klientów końcowych. Jest to narzędzie ułatwiające pracę managerom, analitykom biznesowym oraz przedstawicielom handlowym.

zobacz więcej

Klinika-3000

Klinika 3000 to nowoczesny program skierowany do średnich i dużych gabinetów oraz kliniik weterynaryjnych. Posiada wiele automatów ułatwiających codzienną pracę. Program skupia się na leczeniu zwierząt z dokładnym opisem przebiegu leczenia, rozpoznań i objawów choroby. Na podstawie ewidencji czy rejestru szczepień można automatycznie utworzyć fakturę czy paragon dla klienta. Dzięki zastosowaniu mechanizmu APD (Alternatywna Postać Dokumentu) z magazynu schodzą konkretne leki, a na fakturze widnieje tylko jedna pozycja: usługa weterynaryjna. Możliwość importu elektronicznych faktur jeszcze bardziej ułatwia pracę lekarza. Program umożliwia stworzenie hierarchicznej struktury klinki, zaczynając od klinik, poprzez gabinety i poszczególnych lekarzy. W programie nie ma ograniczeń co do ilości klinik, gabientów czy lekarzy. Lekarze mogą korzystać ze swojego magazynu leków jak i może być utworzony magazyn danej kliniki, z którego lekarze mogą pobierać leki.

zobacz więcej

Lab-3000

Lab-3000 to program do obsługi laboratorium analitycznego. Może być połączony z firmową stroną internetową, na której pacjenci odbierają sami swoje wyniki. Również lekarze kierujący na badania pacjentów mogą mieć dostęp do danych swoich pacjentów poprzez wygodny interfejs www. Na podstawie wprowadzanych zleceń automatycznie tworzy się księga rejestrowa oraz księga wyników. Z poziomu programu istnieje możliwość aktualizacji strony www.

zobacz więcej

Firma-3000

Firma-3000 to zintegrowany system do obsługi firmy. Nadaje się zarówno do obsługi małej jak i wielooddziałowej firmy o rozległej strukturze. Program nie ma ograniczeń co do ilości stanowisk. Firma-3000 składa się z kilkunastu modułów, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób dopasowany do różnorodnych wymagań klientów. Program idealnie nadaje się do uzupełnienia brakujących ogniw w procesach sprzedaży, produkcji czy w analizie danych

zobacz więcej