Firma-3000 to zintegrowany system do obsługi firmy. Nadaje się zarówno do obsługi małej jak i wielooddziałowej firmy o rozległej strukturze. Program nie ma ograniczeń co do ilości stanowisk. Firma-3000 składa się z kilkunastu modułów, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób dopasowany do różnorodnych wymagań klientów. Program idealnie nadaje się do uzupełnienia brakujących ogniw w procesach sprzedaży, produkcji czy w analizie danych

Firma-3000 to program klasy ERP, inaczej Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resource Planning). Na całość programu składa się kilkanaście modułów, dzięki czemu program może zostać bardzo szczegółowo dopasowany do wymagań klientów.
Firma-3000 świetnie nadaje się do uzupełnienia brakujących ogniw w procesach sprzedaży, produkcji czy w analizie danych.


Firma - 3000 to przede wszystkim:

 1. Integracja wszystkich oddziałów

  Możliwość pracy dużej liczby oddziałów jednej firmy na jednym programie w czasie rzeczywistym oraz możliwość podglądu stanów magazynowych ze wszystkich lub wybranych oddziałów. 
   
 2. Integracja wszystkich pracowników

  Możliwość pracy w programie osób w terenie: handlowców, mobilnych sprzedawców, serwisantów - wystarczy dostęp do internetu, by wszyscy mieli dostęp do zawsze aktualnych danych.
   

 3. Podgląd w czasie rzeczywistym

  Osoby w terenie w czasie rzeczywistym mogą widzieć stan magazynowy i wiedzieć podczas składania zamówienia, czy dany towar jest na stanie.
   

 4. Skalowalność

  Program idealnie nadaje się do dużej firmy jak i małej. W każdej chwili istnieje możliwość dowolnej rozbudowy o nowe moduły, nowe oddziały, itp.
   

 5. Natychmiastowy dostęp do informacji

  Z każdego komputera na świecie, w dowolnym momencie można sprawdzić co dzieje się w naszej firmie. Wystarczy dostęp do internetu, aby błyskawicznie stworzyć zestawienie sprzedaży za dzisiejszy dzień, miesiąc lub rok. Dodatkowo można skonfigurować automatyczne raporty przychodzące cyklicznie na wybrane adresy mailowe.
   

 6. Optymalizacja kosztów działalności

  Dla oprogramowania Firma-3000 nie ma potrzeby inwestowania w specjalistyczny sprzęt informatyczny - nie potrzebujesz serwerów - wszystkim zajmujemy się My, włącznie z utrzymaniem systemu.
   

 7. Optymalizacja procesów

  Przy zastosowaniu technologii webowej jesteśmy w stanie skrócić ścieżki najważniejszych procesów w firmie, dzięki czemu zaoszczędzony czas będzie można wykorzystać w innych procesach, które wymagają kontaktu osobistego.
   

 8. Indywidualne podejście 

  Każdy klient jest inny, jesteśmy gotowi na dialog techniczny w każdym ważnym momencie. 


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.