Almatur Polska Sp. z o.o.

Wewnętrzny System Zarządzania i Obsługi Kadr SOK wykonany na zamówienie firmy Almatur Polska S.A. Program składa się z dwóch modułów: modułu administracyjnego oraz modułu dla pracowników, w którym mogą się rejestrować, składać swoje aplikacje, akceptować zaproszenia na imprezy, drukować umowy oraz rachunki. System komunikuje się z pracownikami oraz użytkownikami poprzez email oraz informacje w systemie. Program powstał przy współpracy z firmą Perseus Sp. z o.o., która wdrożyła program księgowy PerseusFK. Program ten komunikuje się bezpośrednio z systemem SOK. Pobiera dane o umowach, wysyła wygenerowane rachunki. 

szczegóły

SAMS-3000

SAMS-3000 to program stworzony z myślą o producentach, którzy pragną na bieżąco monitorować sprzedaż swoich produktów do klientów końcowych. Jest to narzędzie ułatwiające pracę managerom, analitykom biznesowym oraz przedstawicielom handlowym.

szczegóły

Firma-3000

Firma-3000 to zintegrowany system do obsługi firmy. Nadaje się zarówno do obsługi małej jak i wielooddziałowej firmy o rozległej strukturze. Program nie ma ograniczeń co do ilości stanowisk. Firma-3000 składa się z kilkunastu modułów, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób dopasowany do różnorodnych wymagań klientów. Program idealnie nadaje się do uzupełnienia brakujących ogniw w procesach sprzedaży, produkcji czy w analizie danych

szczegóły