SAMS-3000 to program stworzony z myślą o producentach, którzy pragną na bieżąco monitorować sprzedaż swoich produktów do klientów końcowych. Jest to narzędzie ułatwiające pracę managerom, analitykom biznesowym oraz przedstawicielom handlowym.

Program SAMS-3000 przeznaczony jest do automatycznego zbierania i walidacji danych oraz analizy sprzedaży produktów do klientów końcowych. Dane dostarczane są do systemu automatycznie, poprzez przesyłanie odpowiednio przygotowanych plików przez hurtownie, z którymi należy podpisać odpowiednią umowę na przekazywanie danych. Program ułatwia automatyczne tworzenie różnorodnych analiz, pozwala także na wizualizację danych. Jest to rozwiązanie, które pozwala zdobyć przewagę nad konkurencją oraz dostosować do dynamicznie zmieniającego się rynku. SAMS-3000 optymalizuje procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. System nie wymaga żadnych instalacji, działa w przeglądarce internetowej.

DLA MANAGERÓW

SAMS-3000 to narzędzie stworzone dla managerów, którzy pragną na bieżąco monitorować sprzedaż produktów do klientów końcowych, analizować efekty pracy przedstawicieli.


DLA ANALITYKÓW

Program ułatwia tworzenie różnorodnych analiz funkcjonowania firmy, pozwala także na wizualizację danych. 


DLA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

SAMS-3000 ułatwia pracę przestawicieli handlowych oraz prowadzi do zwiększenia efektywności ich pracy.
SAMS-3000 to przede wszystkim sprawdzone oraz przetestowane od wielu lat rozwiązanie.

Program można rozbudować o dodatkowe moduły, takie jak np. CRM (ang. Customer Relationship Management), pakiety towarów oraz planer. Możliwa jest dowolna modyfikacja jego parametrów oraz stworzenie nowych rozwiązań i modułów. 
 

Dlaczego nazwa SAMS?
→Nazwa powstała od akronimu: 
   System Analizy i Monitoringu Sprzedaży
 
NAJCZEŚCIEJ POJAWIAJĄCE  SIĘ PYTANIA:
 1. Czy jest opłata za każdego użytkownika lub stanowisko? 
  Nie pobieramy opłat od liczby użytkowników, ponieważ stawiamy na niezakłócony rozwój Państwa firmy. Cena programu nie jest uzależniona od liczby użytkowników ani stanowisk.
   
 2. Jak długo trwa proces wdrożenia programu?
  Program jest gotowy od zaraz. Wystarczy podpisać umowę, aby rozpocząć korzystanie z programu. 
   
 3. Skąd mam mieć pewność, że dane są przechowywane w bezpieczny sposób?
  Dane są przechowywane w jednym z najbezpieczniejszych datacenter, w którym serwery są monitorowane 24 godziny na dobę. 
   
 4. Jak wiele hurtowni przesyła w takim formacie pliki?
  Od wielu lat producenci pracują na naszym programie oraz podpisują umowy z hurtowniami. 
   
 5. Czy muszę od razu zakupić wszystkie moduły?
  Nie trzeba od razu wdrażać programu ze wszystkimi modułami. Można zacząć od wersji podstawowej SAMS-3000 oraz stopniowo rozbudowywać ją o dodatkowe moduły. W każdej chwili możemy dołączyć nowe funkcjonalności programu.
   
 6. Czy można użytkować program w naszych oddziałach w innych państwach?
  Oczywiście. W programie można zastosować moduł Multilanguage, który umożliwia tłumaczenie systemu na języki obce.
   
 7. Jakie są wymagania sprzętowe?
  Nie wymagamy od klientów zakupu nowego sprzętu komputerowego. Z programu można korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie jak i telefonie. Użytkownik powinien mieć dostęp do internetu, aby móc aktualizować dane na bieżąco. 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe ekrany