Sklep obuwniczy - internet + sklepy stacjonarne

Sklep internetowy generowany automatycznie przez program Firma 3000. Firma posiada 2 sklepy stacjonarne, z których dokonuje też tradycyjnej sprzedaży. W sklepie internetowym pokazywana jest dostępność towaru jednym i drugim sklepie. System posiada też integrację z porównywarkami takimi jak Nokaut, Ceneo, itd. Płatności w sklepie realizowane przez zintegrowany moduł PayU. Dodatkowo uruchomiony został moduł automatycznych akcji promocyjnych.

zobacz więcej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Modyfikacja szablonu strony internetowej Kuratorium Oświaty w Lublinie.
Strona www: kuratorium.lublin.pl

zobacz więcej

Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

System zarządzania treścią CMS-3000 generujący szkolną stronę internetową.
Strona www: sp51.lublin.pl

zobacz więcej

Projekty & Home

Dla naszego klienta wykonaliśmy stronę z możliwością przeglądania i kupowania projektów domów. System automatycznie pobiera dane z plików XML od dostawców projektów takich jak Z500, Murator Dom, Archon i umieszcza je w bazie SQL. Dodatkowo pobieraną są też wszystkie zdjęcia oraz pliki. Z poziomu strony można filtrować wyniki wg różnych kryteriów definiowanych po stronie administracyjnej programu. Dodatkowo w systemie zaimplementowany jest moduł obsługi płatności PayU.

zobacz więcej

pasikonik-sklep.pl

Sklep internetowy generowany automatycznie przez program Firma 3000. System zintegrowany z hurtownią zaopatrującą sklep: automatyczne pobieranie nowych towarów wraz z opisami, cenami, informacjami o dostępności każdego towaru. Faktury zakupu pobierane są automatycznie z hurtowni i przetwarzane w programie Firma 3000. System posiada też integrację z porównywarkami takimi jak Nokaut, Ceneo, itd. Płatności w sklepie realizowane przez zintegrowany moduł PayU

zobacz więcej

Firma Rozko

System Firma 3000 został wdrożony w firmie Rozko Systemy Opakowań. W systemie został opracowany dodatkowy moduł wyceny woreczków strunowych oraz rozbudowany moduł produkcyjny.

zobacz więcej

Bigmachinery Polska

Stworzyliśmy i uruchomiliśmy stronę dla firmy Bigmachinery Polska, która zajmuje się sprzedażą maszyn drogowych, dźwigów, maszyn budowlanych. Strona została wykonana w oparciu o nasz system CMS-3000. Klient ma możliwość dodawania nowych informacji na stronie, zdjęć, slajdów oraz innych informacji.

zobacz więcej

Almatur Polska Sp. z o.o.

Wewnętrzny System Zarządzania i Obsługi Kadr SOK wykonany na zamówienie firmy Almatur Polska S.A. Program składa się z dwóch modułów: modułu administracyjnego oraz modułu dla pracowników, w którym mogą się rejestrować, składać swoje aplikacje, akceptować zaproszenia na imprezy, drukować umowy oraz rachunki. System komunikuje się z pracownikami oraz użytkownikami poprzez email oraz informacje w systemie. Program powstał przy współpracy z firmą Perseus Sp. z o.o., która wdrożyła program księgowy PerseusFK. Program ten komunikuje się bezpośrednio z systemem SOK. Pobiera dane o umowach, wysyła wygenerowane rachunki. 

zobacz więcej

Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

System zarządzania treścią CMS-3000 generujący szkolną stronę internetową.
Strona www: sp28.lublin.pl

zobacz więcej

Gimnazjum Nr 11 w Lublinie

System zarządzania treścią CMS-3000 generujący szkolną stronę internetową.
Strona www: gim11.lublin.pl

zobacz więcej

Hovet Sp. J. Lubartów

Sklep internetowy firmy Hovet Sp. j. generowany przez system Firma-3000. Dane do sklepu synchronizowane są z systemem sprzedażowym KS-HURT zainstalowanym u klienta. Rejestracja klientów następuje w systemie hurtowni. Zamówienia ze sklepu internetowego trafiają bezpośrednio do systemu Firma-3000 jak i do systemu KS-HURT. 

zobacz więcej

Lab-Med Lubartów

System Lab-3000 do obsługi laboratorium analitycznego połączony ze stroną www, umożliwiającą samodzielne pobieranie wyników przez pacjentów. Program ułatwia codzienną pracę w laboratorium. Przejrzyste wydruki wyników, automatyczne pobieranie wyników z aparatów: Metrolab, BM URI 500, Micros 60, Miditron.

zobacz więcej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

System GSOK to Globalny System Obsługi Kuratorium wdrożony w Lubelskim Kuratorium Oświaty. System umożliwia łatwą komunikację z gminami, szkołami oraz innymi Jednostkami Samorządu Terytorialnego (JST) poprzez Panel Kontaktowy. Opracowywane są w nim wnioski awansu zawodowego (generowanie, drukowanie i archiwizacja dokumentów na wszystkich etapach). System generuje też stronę Kuratorium oraz BiP. Z systemu korzysta ponad 4000 użytkowników. 
Dzięki możliwości logowania się do systemu dyrektorów szkół, wspólnie tworzony jest informator na każdy nowy rok, udostępniany na stronie Kuratorium. 

zobacz więcej

Star-Pak Sp. z o.o.

Sklep internetowy firmy Star-Pak sp. z o.o., wiodącej firmy dystrybucyjnej w branży opakowań, materiałów opakowaniowych i maszyn na rynku polskim, dostępny dla zalogowanych klientów, generowany automatycznie przez program Firma 3000 oraz firmowa strona www. Dostęp do cen i składania zamówień mają tylko zarejestrowani klienci - ich rejestracja odbywa się po stronie programu Firma 3000. Strona posiada dodatkowo wersję angielską. Nazwy grup towarowych, nazwy jednostek miar oraz towarów, są tłumaczone automatycznie poprzez zaimplementowany słownik. 

zobacz więcej