Billboard-3000

System zarządzania wynajmem billboardów reklamowych (różnego rodzaju powierzchni reklamowych), który może być połączony z firmową stroną www lub może funkcjonować jako oddzielna strona rezerwacyjna. Klienci mogą się sami rejestrować na stronie www, mogą przeglądać i wyszukiwać billboardy od razu widząc wolny termin wynajmu. Mogą dokonywać rezerwacji, którą potwierdza administrator systemu. Każdy billboard jest dokładnie opisany, jest możliwość dołączania zdjęcia billboardu. Na podstawie wpisanej lokalizacji billboardu, tworzy się automatycznie znacznik na mapie. Znacznik ten można dowolnie przesuwać tak, aby wskazywał dokładne położenie tablicy reklamowej.

zobacz więcej

Lecznica-3000

Lecznica-3000 to innowacyjne oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o małych i średnich lecznicach oraz gabinetach weterynaryjnych. Jest to rozwiązanie, które umożliwia prowadzenie kompleksowej dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki szeregowi automatyzacji, Lecznica-3000 usprawnia codzienną pracę weterynarza, umożliwiając m.in. szybkie i łatwe tworzenie ewidencji leczenia zwierząt oraz generowanie faktur dla klientów na podstawie zgromadzonej dokumentacji. Wykorzystanie mechanizmu APD (Alternatywna Postać Dokumentu) umożliwia sprawną obsługę magazynu oraz minimalizuje liczbę pozycji na fakturze, co znacznie upraszcza procesy księgowe. Oprogramowanie Lecznica-3000 powstało we współpracy z doświadczonymi lekarzami weterynarii oraz hurtowniami weterynaryjnymi, co pozwoliło na stworzenie narzędzia, które w pełni spełnia wymagania i potrzeby branży. Aktualnie program wykorzystywany jest już przez ponad 100 lecznic, co świadczy o jego skuteczności i wysokiej jakości. W ramach naszego rozwiązania użytkownicy mają również możliwość importowania elektronicznych faktur, co pozwala na jeszcze większe usprawnienie procesów dokumentacyjnych. Niektóre hurtownie wysyłają wraz z lekami dodatkowe informacje, takie jak przelicznik, karencja czy forma produktu, które zostają automatycznie wprowadzone do systemu, umożliwiając jeszcze większą kontrolę nad dokumentacją. Lecznica-3000 to kompleksowe, profesjonalne i intuicyjne rozwiązanie, które znacząco ułatwia pracę weterynarzy oraz zwiększa efektywność lecznic i gabinetów weterynaryjnych.

zobacz więcej

SAMS-3000

SAMS-3000 to program stworzony z myślą o producentach, którzy pragną na bieżąco monitorować sprzedaż swoich produktów do klientów końcowych. Jest to narzędzie ułatwiające pracę managerom, analitykom biznesowym oraz przedstawicielom handlowym.

zobacz więcej

Klinika-3000

Klinika 3000 to nowoczesny program skierowany do średnich i dużych gabinetów oraz kliniik weterynaryjnych. Posiada wiele automatów ułatwiających codzienną pracę. Program skupia się na leczeniu zwierząt z dokładnym opisem przebiegu leczenia, rozpoznań i objawów choroby. Na podstawie ewidencji czy rejestru szczepień można automatycznie utworzyć fakturę czy paragon dla klienta. Dzięki zastosowaniu mechanizmu APD (Alternatywna Postać Dokumentu) z magazynu schodzą konkretne leki, a na fakturze widnieje tylko jedna pozycja: usługa weterynaryjna. Możliwość importu elektronicznych faktur jeszcze bardziej ułatwia pracę lekarza. Program umożliwia stworzenie hierarchicznej struktury klinki, zaczynając od klinik, poprzez gabinety i poszczególnych lekarzy. W programie nie ma ograniczeń co do ilości klinik, gabientów czy lekarzy. Lekarze mogą korzystać ze swojego magazynu leków jak i może być utworzony magazyn danej kliniki, z którego lekarze mogą pobierać leki.

zobacz więcej

Lab-3000

Lab-3000 to program do obsługi laboratorium analitycznego. Może być połączony z firmową stroną internetową, na której pacjenci odbierają sami swoje wyniki. Również lekarze kierujący na badania pacjentów mogą mieć dostęp do danych swoich pacjentów poprzez wygodny interfejs www. Na podstawie wprowadzanych zleceń automatycznie tworzy się księga rejestrowa oraz księga wyników. Z poziomu programu istnieje możliwość aktualizacji strony www.

zobacz więcej

Firma-3000

Firma-3000 to zintegrowany system do obsługi firmy. Nadaje się zarówno do obsługi małej jak i wielooddziałowej firmy o rozległej strukturze. Program nie ma ograniczeń co do ilości stanowisk. Firma-3000 składa się z kilkunastu modułów, dzięki czemu może zostać w łatwy sposób dopasowany do różnorodnych wymagań klientów. Program idealnie nadaje się do uzupełnienia brakujących ogniw w procesach sprzedaży, produkcji czy w analizie danych

zobacz więcej